Kniha návštěv

Re: Šikula

Terezka | 27.11.2010

Ahoj Romčo, také děkuji za poklonu a za další propagaci, je to velká čest. Uvidíme se u zkoušek a držím palce, věřím, že to zvládneme, a potom už je před námi jen to příjemné :-)

Děkuju

Lucka - prasátko | 26.11.2010

Terko,
krása, konečně stránky, které za něco stojí a kde se člověk něco dozví. Dala sis s tím práci, je to vidět a určitě budeš mít úspěch. Kdo umí, umí a lidí, co rozumí zvířatům, je pramálo. TY si výjimka :) Držím palce a moc děkuju, že tu jsem taky, moc si toho vážím. Pusu, pa a ať se daří :)

Re: Děkuju

Terezka | 27.11.2010

Lucíku děkuji za pochvalu a poklonu, vždyť ty také rozumíš, jsi zlatíčko, na které nelze zapomenout, děkuji!

Kevinova škola

hádej | 21.11.2010

Ahoj Terko,
občas se sem podívám a zjišťuji co je tu nového, jde to pomalu, ale děláš to za pochodu a svědomitě. Je to srozumitelné a přehledné. Jen tak dál držím palce ahoj táta.

Re: Kevinova škola

Terezka | 22.11.2010

Ahoj taťko, děkuji za pochvalu, aspoň vím, že sem alespoň někdo kouká :-) děkuji, pár věcí ještě časem vypiluji, ale jde to pomalu... :-)

vztah