Kroužek v Okrouhličce

Ve spolupráci s volnočasovým centrem v Okrouhličce (budova bývalé školky) (www-neseddoma.wbs.cz), otevíráme nový kroužek, pro děti i dospělé, Hrátky se psy, ve kterém se bude vše motat okolo psů a jejich pánů. Téma bude hlavně výcvik a výchova, různé sporty, když budete chtít, můžeme později uspořádat i nějaké hobby závody jen tak pro radost.

Jelikož jsem zaměstnaná a můj pracovní proces se dělí na krátký a dlouhý týden, hodiny kroužku musím rozvrhnout nepravidelně, tzn. že nebudou ve stejný den, každý týden, jelikož jeden týden jsem v práci ve středu a ve čtvrtek a druhý týden jsem v práci po, út, pá, so, ne. Ráda bych tedy kroužek rozvrhla časově že jeden týden by byl ve čtvrtek (sudý týden) a další týden v pátek (lichý týden) zhruba od 19:00- 20:00 (ale můžeme se domluvit jinak). Je možné domluvit se i na jiných dnech i hodinách, tak, aby to vyhovovalo více vám.

Teď k účasti na kroužku, kroužek bude i pro dospělé, tak i pro děti, dospělé psy, i štěňata. V případě mohu kroužek rozdělit na děti a dospělé zvlášť, nebo dospělé psy a štěňata zvlášť. Na jednu hodinu přijímám max 5 lidí (každý bude mít 1 psa), opět v případě velkého zájmu, mohu udělat více hodin, rozdělit vás na skupiny.

Co požaduji:

Majitel psa:

-oblečení, které si můžete zašpinit a je pohodlné

- pamlsky a oblíbená hračka

- pití - pro vás i pro psa

- dobrá nálada, trpělivost

- žádný alkohol před výcvikem

- dost dlouhé vodítko (ne stopovací, jen aby nemělo 50 cm)

- pokud při výcviku používáte již nějaké pomůcky, klidně je doneste :-)

- vzít s sebou očkovací průkaz psa

Pes:

- nesmí být rváč

- musí mít všechna povinná očkování

- nesmí být nemocný, či zraněný a v rekonvalescenci

Pokud máte se psem nějaký problém, typu, že je na vás agresivní apod. bylo by vhodnější domluvit siindividuální hodinu.