Kniha návštěv

Verča F.(Z) | 10.04.2014

sestřička

Zuzka-viky | 27.03.2012

Sestřičko, tvé sny se naplnily, dokázala a vybojovala jsi to co si vždy v životě chtěla. Máš mou plnou podporu a jsem ráda, že je moje holčička tvou kterou vždy chtěla být. Mám tě mocinky ráda

Re: sestřička

Terezka | 28.03.2012

Děkuji, že tě mám, a už se moc těším až se zase uvidíme, mám tě ráda :-)

článek

Lennys | 06.01.2011

Ahoj Terko,
článek je moc pěkně napsanej. jen tak dál. Pá :-))

Re: článek

Terezka | 06.01.2011

Jé děkuji, červenám se :-)

:-)

Sharisek | 04.01.2011

Ahojky Terko, mas moc pekne stranky... musim rict, ze i pro me, jakozto cloveka, ktery o psech vi jen to, ze maji 4 nohy, je to prehledne a srozumitelne :-) Jinak si moc vazim toho, ze si me zaradia mezi sve pratele, ikdyz ted uz mam pocit, ze se skoro nezname... mrzi me, ze se nemuzeme vidat casteji :-( Tak se koukej ozvat, az budes v Praze :-) papa

Re: :-)

Terezka | 04.01.2011

Ahoj Shari, jsem moc ráda, že se ti stránky líbí, jinak v přátelích si zasloužíš čestné místo, až budu v Praze, ozvu se a určo se sejdeme, jen je to s tím cestováním komplikované, a tamější ovzduší mi nedělá příliš dobře, ale pokusím se :-) děkuji za pochvalu...

Kevinova škola

Ina ze školy | 01.12.2010

Zdravím, všechno jsem viděla a moc se mi tu líbilo. Držím palce do další práce a posílám moje moto.
Chceš-li být jeden den št'asten, kup si víno a pozvi přátele.
Chceš-li být dva dny št'asten, ožeň se.
Chceš-li být št'asten celý život, chovej psy.
Určitě se zase přijdu podívat jak se ti daří, a kdybys někdy potřebovala rady o akitách, víš, kde mně najdeš. Hodně štěstí

Re: Kevinova škola

Terezka | 01.12.2010

Ahoj Ino :-) děkuji za pochvalu, a moto - je velmi pravdivé...teda co se týče těch psů a přátel, pač jsem se ještě neoženila :-D děkuji moc a pokud někdy budu potřebovat radu, určo se na tebe obrátím :-)